Verkkokauppa Olio Oy Privaatsuspoliitika

See privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas teie isikuandmeid kogutakse, kasutatakse ja jagatakse, kui külastate Pandafeet.et (“Sait”) või sooritate sellel ostu.

Registri nimi
Pandafeet.et Interneti-pood kliendiandmebaas

Registripidaja
Verkkokauppa Olio Oy
Ainontie 3B
28370 PORI
SOOME
+358400410204
support@pandafeet.com

Registriküsimustega seotud kontaktisik:
Tero Multisilta
Ainontie 3B
28370 PORI
SOOME
+358400410204
support@pandafeet.com

Isiklikud Andmed Mida Me Kogume
Kui külastate saiti, kogume automaatselt teie seadme kohta teavet, sealhulgas teavet veebibrauseri, IP-aadressi, ajavööndi ja mõnede teie seadmesse installitud küpsiste kohta. Lisaks, kui sirvite saidil, kogume teavet üksikute veebilehtede või toodete kohta, mida vaatate, milliseid veebisaite või otsingutermineid saatsite saidile ja teavet selle kohta, kuidas te saidiga suhtlete. Me paigutame selle automaatselt kogutud informatsiooni “Seadme teave” juurde.

Kogume teavet seadmest, kasutades järgmisi tehnoloogiaid:

    – “Küpsised” on andmefailid, mis asuvad teie seadmes või arvutis ja sisaldavad sageli anonüümset unikaalset tunnust. Küpsiste kohta lisateabe saamiseks ja küpsiste keelamise kohta leiate aadressilt http://www.allaboutcookies.org.

    – Veebisaidil toimuvad logifailide jälgimismeetmed ja andmete kogumine, sealhulgas teie IP-aadress, brauseri tüüp, Interneti-teenuse pakkuja, viitamise / väljumise lehed ning kuupäev- ja ajatemplid.
  
Lisaks, kui sooritate ostu või proovite soetada toodet saidi kaudu, kogume teie kohta teatud teavet, sealhulgas teie nime, arveldusaadressi, saateaadressi, makseteavet, e-posti aadressi ja telefoninumbri. Me käsitleme seda teavet “Tellimusteabena”.

Kui räägime privaatsuspoliitikast “Isiklikud andmed”, räägime nii seadmeinfo kui ka tellimuste kohta.

Õiguslik Alus Isikuandmete Kogumiseks Ja Sälitamiseks
Tellimuste ajal võtab klient vastu tellimise tingimused, mis võimaldavad Pandafeet.et`il koguda ja salvestada klientide isikuandmeid.

Kuidas Me Kasutame Teie Isikuandmeid?
Me kasutame tellimusteavet, mille me kogume üldjuhul veebisaidi kaudu tehtud tellimuste täitmiseks (sh teie makseteabe töötlemine, laevandus korraldamine ja arvete ja / või tellimuste kinnitamine). Lisaks kasutame seda tellimuse teavet:
Et suhelda teiega
Et vaadelda meie tellimusi võimaliku riski või pettuse vältimiseks

Me kasutame kogutud seadmeinfot, mis aitab meil kuvada potentsiaalset riski ja pettusi (eriti teie IP-aadressi) ja üldisemalt meie saidi täiustamiseks ja optimeerimiseks (näiteks analüüsimeetodite loomiseks selle kohta, kuidas meie kliendid sirvivad ja veebilehega suhtlemiseks ja meie turundus- ja reklaamikampaaniate edukuse hindamiseks).

Andmeallikad
Klientide registris olevad andmeid annavad kliendid ise, täites lahkumislehel olevad väljad isiklikke andmetega.

Teie Isikuandmete Jagamine
Me jagame oma isiklikku teavet kolmandate osapooltega, et saaksime teie makseid töödelda ja tellida tooteid.
Korralduse ajal teie isikuandmeId või osa sellest edastatakse teie valitud makseprotsessori süsteemile.
Makseprotsessorid on:
Stripe (Stripe Payments Europe, Ltd.)
Paypal (PayPal, Inc)
Sofort (Klarna grupp)
iDeal (iDEAL BV)
Bancontact / Mister Cash (Bancontact-MisterCash NV / SA)
Paytrail (Paytrail Oyj)
Bitpay (BitPay, Inc)
Trustly (Trustly Group AB)

Laevatarne puhul võib teie isikuandmeid anda:
Soome Post (Posti Group Oyj)

Samuti võime teie isikuandmeid jagada, et järgida kohaldatavaid seadusi ja eeskirju, vastata kohtukutsele, otsinguotsusele või muule seaduslikule teabenõudele, mida me saame, või meie õiguste kaitsmiseks mõnel muul juhul.

Ärge Jälgi
Pidage meeles, et me ei kogu saidilt andmeid, kui näeme teie brauserist signaali “Ära jälgi”.

Teie Õigused
Kui olete Euroopa resident, on teil õigus tutvuda teie enda hoitud isikuandmetega ja paluda oma isikuandmeid parandada, ajakohastada või kustutada. Kui soovite seda õigust kasutada, võtke meiega ühendust allpool oleva kontakti kaudu.

Lisaks, kui olete Euroopa resident, märgake, et töötleme teie teavet, et täita kohustusi seoses teie lepinguga (näiteks kui teete saidi kaudu tellimusi) või järgite teisi meie eespool loetletud õigustatud ärihuve. Pange tähele, et teie teavet võidakse edastada ka väljaspool Euroopat.

Andmete Säilitamine
Kui tellite veebisaidi kaudu, säilitame teie andmed meie tellimuste kohta, välja arvatud juhul, kui te palute meil see teavet kustutada.
Me hoiame isiklikku teavet veebiserverites maksimaalselt 1 aasta ja andmebaasi varukoopiaid kuni viis aastat.

Turvalisus
Kõik isiklikud andmed on kaitstud asjakohaste meetmete abil. Verkkokauppa Olio Oy volitatud töötajad saavad vaadata ja töödelda isikuandmeid.

Alaealised
Sait ei ole mõeldud alla 16-aastastele isikutele.

Muudatused
Me võime aeg-ajalt seda privaatsuspoliitikat ajakohastada, et kajastada näiteks meie praktikat või muud operatiivset, õiguslikku või regulatiivset põhjust.

Võta Meiega Ühendust
Lisateavet meie privaatsuse tavade kohta, kui teil on küsimusi või soovite kaebust esitada, saate meiega ühendust e-posti aadressil support@pandafeet.com või posti teel, kasutades alltoodud andmeid:

Verkkokauppa Olio Oy
Ainontie 3B
28370 PORI
SOOME