Privaatsuspoliitika

“Verkkokauppa Olio Oy” on ettevõte, mis hoiab töös Pandafeet.ee lehekülge. Tellimuste töötlemiseks ning kohaletoimetamiseks peame mõned sinu isiklikud andmed salvestama. Kõik isiklikud andmed, mida sa meiega jagad, näiteks nimi, aadress, telefoni number, e-maili aadress ja IP aadress ei kuulu avaldamisele, müümisele või rentimisele ei erinevatel üksustele ega ka indiviididele väljaspool Verkkokauppa Olio Oy.

Kõik maksed viiakse läbi välistel lehekülgedel ning ühtegi krediitkaardi, pangakonto või muud finantsidega seotud informatsiooni ei salvestata Verkkokauppa Olio Oy poolt.

Välised lehed

Verkkokauppa Olio Oy ei vastuta väliste veebilehtede sisu eest. On soovituslik tutvuda väliste lehekülgede privaatsuspoliitikaga enne isikliku informatsiooni avaldamist.

Küpsised

„Küpsis“ on väike andmete tekstifail, mis paigutatakse sinu brauserisse ning mis võimaldab Verkkokauppa Olio Oy’l sind iga külastuse ajal ära tunda (kohandamine jne). Küpsised ise ei sisalda mingisuguseid isiklikke andmeid ja Verkkokauppa Olio Oy ei kasuta küpsiseid isiklike andmete kogumiseks.

Pea meeles Interneti kasutamise riske

Me anname endast parima, et sinu isiklikke andmeid kaitsta, aga me ei saa garanteerida kogu Verkkokauppa Olio Oy’le edastatava informatsiooni turvalisust ning te olete ainult ise vastutav oma paroolide ja teiste kontoandmete turvalisena hoidmise eest. Teised veebilehed või teenused, millele Verkkokauppa Olio Oy kaudu ligi pääseb, omavad meist sõltumatuid eraldi andmete ja privaatsuse tavasid ning seetõttu ei võta me endale vastutust nende eeskirjade ja tegevuste eest.

Palun kontakteeru nende kaupmeeste ning teiste veebilehe omanikega otse, kui teil peaks nende privaatsuspoliitika kohta küsimusi tekkima.